Kategorie

Menu

Neopreny, boty, rukavice

Voda je mnohem větším vodičem tepla než je vzduch, což je důvod, proč se zchladíte rychleji u šnorchlování a potápění, než na suchu. Pro tuto ochranu se používá neoprénový oblek, který vytvoří tepelnou vrstvu kolem těla, aby se zabránilo neustálému proudění studené vody po kůži a zachycení tepla, které přirozeně uniká vašemu tělu.

Obleky jsou vyrobeny z pěnového neoprenového materiálu, který se skládá z drobných vzduchových bublin zachycených v gumovém materiálu. Vzduchové bubliny jsou to, co poskytuje tepelnou izolaci, takže obecně řečeno, čím silnější (tlustší) neopren je tím pomaleji teplo ztrácíme. Kromě výběru správné tloušťky obleku je také důležité vybrat si dobře padnoucí oblek, který nabízí dobré těsnění kolem zápěstí, nohou a krku tak, aby voda neproudila pod oblek. Oblek by měl být jako druhá kůže, a čím měně volného prostoru tím menší šance vtečení studené vody. 

Neoprenové oblečení do vody pro potápění, šnorchlování a ostatní vodní sporty. Oblečení je vyráběno tak, aby jejich vlastnosti splňovaly veškeré nároky na pohyb, zajišťovaly tepelný komfort a chránily tělo sportovců před odřeninami, bodnutími a jinými zraněními.

Videorecenze v češtině v popisu u mnoha produktů.

Od do
:
Zrušit filtr
Doporučujeme
-5 % 559 Kč
531 Kč
Skladem
1 2 3 ... 9 ... 17 18
Načíst další
Loading...